مد و پوشاکمردانه

راهنمای خرید شلوار مردانه (1401)

آنچه در ادامه می‌خوانید:

4.7/5 - (8 امتیاز)

مدل های مختلف شلوار مردانه با قیمت های متفاوت از وجود استایل های رسمی، نیمه رسمی، کژوال یا روزمره خبر می دهد. اگرچه در گذشته اینطور نبود. اکثر آقایان ترجیح می دهند برای بسیاری از مراسم ها یا امور روزمره از کت و شلوارهای رسمی و غیر رسمی استفاده کنند، اما امروزه تنوع پارچه ها، رنگ ها، طرح ها و کاربردهای شلوار، مانند هر لباس مردانه دیگری، دست شما را برای خرید شلوار مردانه باز می گذارد.

از انواع مدل های شلوار مردانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شلوار جین مردانه

شلوار مردانه شامل:

 شلوار پشمی مردانه، شلوار کتان مردانه، شلوار اسپرت مردانه، شلوار جاگر مردانه، شلوار سه نقطه مردانه، شلوار مجلسی مردانه

روند و استایل مد در طول سال ها تغییر کرده و نوسان داشته است و بسیاری از شلوارهای مردانه بدون توجه به این دسته بندی ها سر جای خود باقی مانده اند زیرا هرگز از مد نمی افتند و همیشه مورد تقاضا هستند. عواملی که باعث محبوبیت برخی از مدل‌های شلوار مردانه می‌شوند را می‌توان در بسیاری از استایل‌های شخصی مردان یافت، یعنی شلوار پارچه‌ای، کتان، پشمی و شلوار جین، که بسته به جنس آن، همیشه ثابت‌ترین انتخاب‌ها و پارچه‌ها برای شلوار مردانه هستند.

خرید شلوار راحتی مردانه

انواع پارچه شلوار مردانه به شرح زیر است:

جین، خانگی، پنبه، پارچه فلانل، پارچه گاباردین و ….

مطلب مرتبط: راهنمای خرید پیراهن مردانه

چه نوع شلوار مردانه برای چه مناسبتی مناسب است؟

درست مانند انتخاب یک کت و شلوار شیک برای یک موقعیت رسمی مانند محل کار، انتخاب یک شلوار مردانه مناسب با یک پیراهن، کت یا سایر اجزای مهم لباس می تواند تفاوت زیادی در ظاهر شما ایجاد کند. در اینجا 4 سوال اساسی وجود دارد که به شما در انتخاب شلوار مردانه مناسب کمک می کند؛ چرا؟ چطور است؟ جایی که؟ این سوالات بر اساس محل و خواص شلوار مطرح می شود. اگر بتوانید با توجه به انتخاب شلوار خود به هر یک از این سوالات کوتاه پاسخ قطعی بدهید، مطمئن باشید که شلوار مردانه انتخاب مناسبی برای شرایط شماست.

نحوه شستن شلوار مردانه می تواند طول عمر را افزایش دهد

اگر هرگز به خود زحمت نداده اید که مقدار کمی سفیدی را در داخل هر لباسی (از جمله شلوار مردانه) بشویید، توقف کنید و بررسی کنید. این قسمت بسیار مهم به شما می گوید که شلوار مردانه را در چه دمایی و با چه مواد شوینده ای بشویید و در چه دمایی اتو کنید؟ آیا بهتر است آن ها را در خشک کن بیندازید یا با دست بشویید و در مورد میزان الیاف استفاده شده در پارچه شلوار مردانه اطلاعاتی وجود دارد تا هنگام شستن آن ها بهتر ببینید. اگر چنین قسمتی در شلوار خود ندارید یا با جزئیات آن آشنا نیستید، در اینجا به شما کمک می کنیم تا نحوه شستن موثر شلوار مردانه را بیاموزید.

خرید شلوار کتان مردانه با قیمت مناسب و با کیفیت

چگونه شلوار مردانه را با پیراهن هماهنگ کنیم

جذابیت انتخاب و پوشیدن شلوار مردانه مناسب، هماهنگی آن با سایر لباس ها و اکسسوری های دلخواه شماست. هر فرد مدرنی که اصول خرید شلوار مردانه و نحوه پوشیدن آن را می داند به خوبی می داند که انتخاب پیراهن مناسب برای بلندتر به نظر رسیدن یا ایجاد تناسب مناسب نسبت به رنگ و طرح لباس های دیگر و میزان هماهنگی آنها با شلوار. بسیار واضح است ارتفاع بالاتنه و پایین تنه روی آن تاثیر می گذارد که می تواند به یک استایل فردی تر منجر شود. جذاب و طبیعی. اگر این اصول را نمی‌دانید یا می‌خواهید با آنچه می‌دانید همراه باشید، این اصول و قوانین را به شما آموزش می‌دهیم.

سایز مناسب شلوار مردانه را انتخاب کنید

بررسی و خرید سایز و سایز صحیح شلوار مردانه بسیار مهم است، زیرا می‌دانید که با در نظر گرفتن قد پایین تنه، وضعیت استاندارد شلوار، انتخاب خود را بر اساس شکل، فرم و اندازه بدن خود انجام دهید. لبه شلوار، موقعیت صحیح کفش و پل شلوار. اگر به این موارد یا حداقل یکی از آنها توجه نکنید، خروجی چندان رضایت بخشی نخواهید داشت. به عنوان مثال، اگر قد شلوار خود را در نظر نگیرید، در نهایت با شلوارهای خیلی بلند یا خیلی کوتاه مواجه می شوید که راحتی و تناسب شلوار آزاد را از شما سلب می کند.

مردان باید شلوار گشاد بپوشند یا تنگ؟

شلوارهای مردانه به دو دسته تقسیم می شوند: مناسب و گشاد که در واقع نمی توانند مجموعه ای از دسته های رسمی باشند و ست بعدی از دسته های کژوال یا نیمه رسمی. یکی از مزیت های جالب شلوارهای امروزی این است که به قالب های خاص نمی آیند و دارای گزینه های مختلفی هستند. بنابراین باید به انتخاب شلوار، سلیقه شخصی، مد و ترجیحات خود توجه کنید.

اهمیت توجه به قد شلوار هنگام خرید

در مورد قد شلوار صحبت کردیم اما بیشتر به آن اشاره نکردیم. قد شلوار یکی از مهم ترین قسمت های ظاهری سالم و استاندارد آن است. وقتی قد شلوار زیاد باشد، بیشتر روی پاها و کفش‌ها می‌مانند تا از راه رفتن درست جلوگیری کنند، البته قسمت پایین شلوار را تحت تأثیر قرار می‌دهند؛ اما نمی‌توان نقش کفش و دمپایی را روی دستمال شلوار انکار کرد. گرد و غبار . همچنین، اگر شلوارهای نامناسب و کوتاه‌تر از قد خود را انتخاب کنید، نه تنها هنگام راه رفتن توجه شما را جلب می‌کند، بلکه هنگام نشستن روی صندلی یا خم شدن و انحنا و کامل بودن، شرایط را برای شما سخت‌تر می‌کند. .

خرید شلوار کتان مردانه قهوه ای رنگ

چگونه شلوار مردانه را با کت و سایر اکسسوری ها پیوند دهیم؟

بخش دیگری در مورد نحوه ارتباط گروه های مردانه محبوب با لوازم جانبی متناسب با کت. ژاکت کامل کننده شلوار است و در صورت عدم هماهنگی در استایل شما گم می شود. علاوه بر این، اگر بتوانید لوازم جانبی برای کت و شلوار مردانه پیدا کنید، در واقع در مسیر درستی برای ایجاد یک استایل روزمره یا رسمی هستید.

چگونه کفش های مردانه را با شلوار مردانه ست کنیم؟

کفش یکی از اجزای اخیر شلوار مردانه است. این عنوان عبارت معروفی دارد که می گوید: «شخصیت های مردم می توانند کفش هایشان را حدس بزنند.» این جفت کفش همچنین می تواند زیبایی شلوار شما را تکمیل کند، اگرچه می تواند ظاهر کلی و استایل شما را به تنهایی زیبایی شناسی کند. آیا تا به حال کفش های قهوه ای با شلوار پارچه قرمز یا خاکستری، کفش کرم و بلوط در رابطه با شلوار جین یا کفش مشکی دیده اید؟ اما آیا تا به حال به این گزینه ها فکر کرده اید؟ هر گروه از شلوار و کفش مردانه قوانین خاص خود را دارد، حتی برای سازماندهی شلوار و کفش!

کدام شلوار مردانه برای هر موقعیتی مناسب است؟

اگر قصد دارید چندین سبک بسازید و از هر کدام برای ایجاد الگوهای رسمی و نیمه رسمی و غیررسمی استفاده کنید، این عناصر را به تفصیل به شما آموزش می دهیم. در واقع انتخاب چند رنگ اصلی و توجه به نوع پارچه به شما کمک می کند تا تعداد محدودی شلوار در کمد خود داشته باشید و در عین حال فردی مدرن هستید که می توانید با رنگ ها و طرح های مختلف لباس هماهنگ شوید. با شلوارهای دیگه . لباس.. لباس برای فصول سال.

چرا شلوار مردانه را بر اساس سایز و فرم اندام انتخاب کنیم؟

تصور کنید فردی با اندام کامل به بدن کوچک خود می بالد که شلوار کوچکی به تن دارد یا سایز کوچکتر از حد معمول را انتخاب می کند و برعکس! از طرفی جالب است بدانید که بسیاری از آقایان از شکل و فرم اندام خود که شامل انحراف، مثلث، مثلث یا مستطیل معکوس است، بی اطلاع هستند و فقط می توانند شلوار مردانه را مطابق قدیمی یا معمولی بخرند. استانداردها اما برای انتخاب شلوار مردانه باید به این موضوع توجه کنید.

چرا هنگام خرید باید به مارک های شلوار مردانه اهمیت دهیم؟

برند شلوار مردانه روی قیمت شلوار مردانه در زمان خرید تاثیر می گذارد و کیفیت آن را تحت تاثیر قرار می دهد که این موضوع به کارایی شلوار و سن سرویس دهی آن مربوط می شود. نکته مهمی که در اینجا باید به آن اشاره کرد این است که برند کروم سعی می کند تخفیف های ویژه و شلوار مردانه را در نظر بگیرد که بهترین انواع شلوار مردانه تولید شده در ایران را پشتیبانی می کند. تیم برندسازی کروم به شما کمک می‌کند لباس‌های مردانه و اهمیت انتخاب یک برند را از زوایای مختلف بررسی کنید.

هنگام خرید شلوار مردانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

 به نظر شما شلوار مردانه ارزان برای مجالس رسمی مناسب است؟ خرید اینترنتی شلوار چگونه است؟ شلوار مردانه چه سایزی باید باشد؟ شلوار مردانه پوست سر مناسب است یا معمولی؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ تمام سوالات خود را بیابید.

خرید شلوار مردانه پارچه ای

با مدل های مختلف شلوار مردانه آشنا شوید

قبل از شروع خرید شلوار مردانه، حتماً درباره شلوار مردانه بدانید. در مقالات دیگر به تفصیل به انواع مدل شلوار مردانه پرداخته ایم. توجه داشته باشید که خرید شلوار مردانه با خرید شلوار زنانه یکی نیست. بنابراین اگر قصد خرید شلوار زنانه را دارید باید به راهنمای خرید شلوار زنانه مراجعه کنید.

به طور معمول، شلوار مردانه از کتان، پارچه، جین یا پارچه ساخته می شود. همچنین از نظر استایل، شلوار مردانه را می توان به شلوار کلاسیک، شلوار غیر رسمی و شلوار گرمکن مردانه تقسیم کرد. قبل از پوشیدن شلوار مردانه باید نوع شلوار مورد نظر خود را بشناسید؛ پس همین حالا راهنمای خرید مردانه را بخوانید. تنوع شلوار مردانه بی نظیر است. بنابراین، شما باید در ابتدا برخی از گزینه ها را برای تسهیل انتخاب خود مشخص کنید.

خرید شلوار نخی پارچه ای مردانه

شلوار رسمی یا غیر رسمی؟ انتخاب های مهم هنگام خرید شلوار مردانه

این مرحله بعدی برای خرید شلوار مردانه است. یعنی باید بدانید شلوارتان را چه بپوشید. آیا لباس شما برای رویدادهای رسمی و جلسات کاری است؟ یا می خواهید با دوستان از آن استفاده کنید؟ این خیلی مهم است. برای هر هدفی باید خود یا زن را بشناسید. بدون مشکل نیست ابتدا یک شلوار تهیه کنید و سپس به دنبال مکانی برای استفاده از آن بگردید. حتی شلوارهای کلاسیک ساده می توانند بر اساس نوع، برش و مناسبت رسمی یا غیر رسمی باشند. بنابراین، مکانی که قصد استفاده از آن را دارید قبل از خرید شلوار را در نظر بگیرید.

خرید شلوار مردانه ارزان یا گران قیمت؟

خوب، بریتانیایی ها به خاطر سیاست هایشان در سراسر جهان شناخته شده اند. همه می دانند که انگلیسی ها سیاست بسیار محکمی دارند و در تصمیم گیری های خود از آن استفاده می کنند. مردم انگلیس بسیار زیبا هستند. می گویند: «آنقدر پولدار نیستم که سکس ارزان بخرم.» این ضرب المثل حاوی یک تضاد و تناقض بسیار عجیب و شگفت انگیز است. در واقع، زمانی که شما محصولات ارزان قیمت خریداری می کنید، پول خود را هدر می دهید. البته اکنون باید به خاطر داشته باشید که هر محصول گران قیمتی خوب نیست. در واقع باید این ضرب المثل و دید آن را از زاویه ای جدید اصلاح کنیم.

خرید شلوار راحتی مردانه

هنگام خرید شلوار باید به جنس آن توجه کرد و هزینه ای که می پردازید را تخمین زد که آیا این شلوار ارزشش را دارد یا خیر؟ مثلاً یک کالای ایرانی باکیفیت ممکن است برای یک سال برای شما مفید باشد و محصولات و برندهای مشابه خارجی نیز ماندگاری یکسانی داشته باشند. اما باید چندین بار برای خرید کالای خارجی هزینه کنید. البته با یک برآورد ساده می توان دریافت که برخی از شلوارهای بسیار ارزان کیفیت خوبی ندارند و پس از مصرف کوتاهی با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد. پس به جای اینکه کیفیت را فدای قیمت کنید، شلوار مردانه ارزان بخرید و به دنبال شلوار مردانه باکیفیت باشید.

نوع پارچه ای که از تغییر شکل شلوار جلوگیری می کند را تعیین کنید

در خرید شلوار مردانه باید به پارچه آن دقت کنید. هنگام رکاب زدن از زیبایی انواع خاصی از شلوارها لذت خواهید برد؛ اما در مدت زمان کوتاهی شلوار از حالت خارج می شود و به آن «مناسب» می گویند. هنگام خرید شلوار مردانه، بهتر است از انواع پارچه و همچنین لاستیک بافته شده استفاده کنید. فرم شلوار بالای 4 درصد است و معمولا تغییر می کند. به علاوه، وقتی شلوار خود را در می آورید، جذاب تر و زیباتر می شوند. انتخاب پارچه بسیار مهم است. پس لطفا به این موضوع توجه کنید.

مراقب پارچه های رنگ شده باشید

رنگ شلوار زمانی که مدت زیادی است به فروش نرسیده است گاهی رنگ می بازد. وقتی به مد برنمی‌گردند، حتی انواع خاصی از شلوارها را رنگ می‌کنند و رنگ آن‌ها در بازار در کنار شلوار رنگ‌شده مد نیست و پارچه را رنگ می‌کنند. هنگامی که پارچه دوباره رنگ آمیزی شود، همان کیفیت قبلی خواهد بود. همچنین پس از مدتی رنگ را بازیابی می کند. آنقدر رنگ در این است که حتی پاهای شما نیز رنگی می شود. برای جلوگیری از این امر می توانید هنگام خرید شلوار مردانه یک کاغذ سفید با خود داشته باشید و کاغذ را کمی روی پارچه شلوار بکشید. اگر کاغذ رنگی است یعنی شلوار رنگی است و نباید آن را کامل بخرید.

کمربند می بندی؟ لطفا قبل از خرید شلوار مردانه به این سوال توجه کنید

بسیاری از افراد هنگام خرید شلوار مردانه این موضوع را در نظر نمی گیرند. با این حال، آیا باید به پوشیدن کمربند با شلوار فکر کنید؟ اگر با بستن کمربند رابطه خوبی ندارید، مطمئن شوید که شلواری بپوشید که شامل پل کمربند نباشد. شلوارهایی مانند شلوار مورب و شلوار شکاف برای کسانی که کمربند نبندند توصیه می شود. در غیر این صورت خالی گذاشتن پل کمربند و استفاده نکردن از کمربند استایل شما را زشت می کند. پس حتما به این موضوع توجه کنید.

خرید شلوار پلنگی مردانه

شلوار را با دقت تست کنید

هر شلوار سایز متفاوتی دارد. در انواع شلوار سایز معمولی، طبقه باریک، وسایل نقلیه حیوان دوست و غیره. سوالی که بسیاری از مردم مطرح می کنند: کدام یک برای آنها مناسب است؟ خب به خودت برمیگرده البته بستگی به جایی هم دارد که قصد استفاده از شلوار را دارید. به عنوان مثال، شلوارهای پارچه ای ساده تر از شلوارهای بافت دار به نظر می رسند. البته اغلب با پوشیدن شلوار ساق می توان ظاهر شما را زیباتر کرد. به طور کلی، ساق‌ها ظاهر شیک‌تر و مدرن‌تری نسبت به شلوارهای معمولی دارند. همچنین، انواع مختلفی از شلوارهای گشاد برای کسانی که به دنبال استایل خیابانی مدرن هستند، موجود است.

زمانی که قد شلوار خود را در نظر می گیرید کفش بپوشید

وقتی در یک اتاق پرویی انواع شلوار را امتحان می کنید، ممکن است پابرهنه بروید یا حتی صندل و دمپایی بپوشید. اینها کفش های کتانی هستند که با شلوار یا شلوار پوشیده می شوند. گاهی اوقات، شلوار باید حدود 1 اینچ بالاتر از کفش باشد. این روی استایل شما تاثیر می گذارد. بنابراین زمانی که می خواهید شلوار مردانه بخرید، حتما به استایل خود با همان مدل کفشی که می خواهید بپوشید فکر کنید. به عنوان مثال، آنها اغلب با کلیه ها، خجالتی ها یا شلوارهای ساخته شده از پارچه آکسفورد پوشیده می شوند. برای خرید بهتر است شلوار جین، کفش و کفش کتانی بپوشید.

دم شلوار مردانه را در نظر بگیرید

لبه شلوار یکی از مواردی است که هنگام خرید شلوار مردانه باید برای آن هزینه کنید. برخی از شلوارها دارای کفی پهن هستند، برخی از آنها حاوی سل یا کفی تنگ هستند. هر پا برای یک سبک خاص مناسب است. بنابراین، قبل از انتخاب کفش، حتما مدل مورد نظر خود را در نظر بگیرید. برای برخی موضوعی که پیش می آید کفش های پاشنه رسمی و غیر رسمی است. این یک رابطه یک بار در زندگی است که به تنهایی توسط احزاب سیاسی به هیچ عنوان رسمی یا امکان پذیر نیست.

خرید شلوارمد روز مردانه

نکاتی که هنگام خرید شلوار مردانه باید به آن توجه کنید

اگر قصد دارید از شلوار در کارهای روزانه و کارهای عادی خود استفاده کنید، بهتر است پست ستون دار باشد. در عین حال شلوارهای بدون چین یا چین ظاهر رسمی تری دارند و به سختی جابجا می شوند. همچنین باید به خاطر داشته باشید که چین و چروک در ناحیه کمر یا گودی کمر می تواند شما را پرتر و چاق تر نشان دهد. پس اگر نمی‌خواهید با شلوار چاق‌تر به نظر برسید، بهتر است بدون شلوار و بدون شلوار بروید.

زیپ یا دکمه؟  کدام شیک تر است؟

برخی افراد هنگام خرید شلوار مردانه لطفاً شلوارهای زیپ دار یا شلوار دار بخرید. به نظر شما ظاهر شلوار زیپ دار شیک تر است یا شلوار شلوار؟ که بهتر است؟ خوب، همه چیز به سلیقه شما و البته سطح راحتی شما بستگی دارد. ابرهای شلوار می توانند آویزان شوند یا سر بخورند؛ اما دکمه های شلوار این مشکل را ندارند. البته انواع شلوار مردانه پارچه ای همیشه آماده است. اما در کل باید گفت که این انتخاب بستگی به سلیقه و راحتی شما دارد و اصلا تاثیری در استایل شما ندارد.

انتخاب شلوار زمستانی یا تابستانی؟

برخی استدلال می کنند که تفاوت بین سبک های تابستانی و زمستانی به کت، پارچه یا آستین بلند محدود می شود. همانطور که در راهنمای خرید پیراهن مردانه ذکر شد، لباس ها انواع مختلفی دارند. این شلوار همچنین حاوی زمستان و تابستان است. خوب، به طور کلی، شلوار جین گرمتر از کتان است، و همچنین شلوارهای ساخته شده از پارچه های معمولی. شاید به دلیل استایل رسمی و خصوصی تان حتماً در زمستان هم حتماً شلوار پارچه ای بپوشید. در این صورت می توانید از بین انواع شلوارهای پارچه پشمی انتخاب کنید. به این ترتیب ظاهر شما همیشه مناسب فصل خواهد بود.

خرید شلوار راحتی مردانه رنگ قهوه ای

شما باید شلوار سایز مناسب خود را پیدا کنید

خوب، به نظر می رسد که فرمول خاصی وجود ندارد. این بدان معنا نیست که مثلا برای چنین قد شلوار باید بلند باشد. البته بر اساس راهنمای خرید مردانه می توانید انتخاب های دقیق تری داشته باشید. فرم های مختلف بدن بدون محدودیت. بنابراین فرمول منطقی خاصی در این زمینه وجود ندارد. شلوار فقط از نظر بصری و حسی می تواند به پاهای شما برسد. البته نکاتی وجود دارد که نشان می دهد شلوار برای شما خیلی کوچک یا بزرگ است. به عنوان مثال، اگر هنگام نشستن روی پاهای خود چین و چروک های زیادی روی ران های خود دارید، به این معنی است که شلوار برای شما باریک است. همچنین اگر هنگام ایستادن لبه های جیب چروک شده باشد، این نشانه شلوار تنگ و کوچک خواهد بود. در عین حال، اگر شلوار کمربند نداشته باشد که از کمر جدا شود، به این معنی است که باید سایز کوچکتری را انتخاب کنید.

برخی به اشتباه فکر می کنند شلوار معمولی همان شلوار گشاد است. اندازه معمولی به شما آزادی بیشتری می دهد، اما نباید روی پای شما پهن باشد. فراموش نکنید که پوشیدن شلوارهای خیلی تنگ می تواند شما را کثیف نشان دهد که اصلا چیز خوبی نیست. پس حتما به سایز شلوار خود توجه کنید.

نکات مهمی در خرید شلوار مردانه

خوب حالا که اطلاعات لازم در مورد شلوار مردانه را دارید، بهتر است نکاتی را برای خرید شلوار مردانه در نظر بگیرید:

هنگام خرید شلوار مردانه، حتما مدل خود را در نظر بگیرید. قبل از خرید، باید بدانید که قصد دارید با این شلوار چه بپوشید. استایل کلاسیک به شلوارهای خاص نیاز دارد، استایل خیابانی به شلوارهای خاص نیاز دارد.

هنگام خرید شلوار مردانه مراقب اندام خود باشید. شلوارهای تنگ با تمام زیبایی برای افرادی که چاق می شوند مناسب نیست.

از لوازم جانبی مختلف استفاده کنید. گاهی اوقات لوازم جانبی ساده مانند کمربند یا سوتین می توانند استایل شما را کاملاً تغییر دهند.

از امتحان حالت های جدید نترسید. مردان شلوار کوتاه ممکن است تا حدی تابو باشند. اما حداقل یک بار تلاش کنید.

برای خرید اینترنتی شلوارک مردانه می توانید سایز دور کمر، قد کلی و سایز ران را با شلواری که در حال حاضر می پوشید مقایسه کنید.

خرید شلوار زخمی مردانه

خرید آنلاین چالش سایز شلوار

امروزه مردم به خرید اینترنتی علاقه مند هستند. چرا که نه؟ در خانه می نشینیم و سرما و گرما و شلوغی و شلوغی را تحمل نمی کنیم. ما در تمام فروشگاه های کشور حرکت می کنیم و به دنبال آنچه می خواهیم هستیم. بدون اینکه از خانه بیرون برویم از یک فروشگاه در مشهد به یک فروشگاه در تهران نقل مکان کردیم! حالا اگر بخواهیم شلوار مورد علاقه مان را پیدا کنیم باید راهرو به راهرو برویم، از یک نقطه شهر به آن مغازه به مغازه دیگر برویم!

خرید آنلاین برای عناصری که نیازی به سایز ندارند عالی است؛ با این حال، وقتی نوبت به خرید آنلاین کفش، شلوار و هر لباسی می‌رسد، همه مخالف آن‌ها هستند. البته به دلیل کاهش تنوع فروشگاه‌ها، شلوغی خیابان‌ها و البته تفاوت قیمت‌های فروشگاه به صورت حضوری در فروشگاه  شاید خرید از طریق اینترنت جذابیت بیشتری داشته باشد و کلی در وقت و هزینه صرفه جویی شود.

اکنون قصد داریم دستوری مخفی را به شما آموزش دهیم که به راحتی می توانید شلوار را به صورت آنلاین خریداری کنید. برای این کار، شلواری را که احساس می‌کنید درست از کمد روی شلواری که مناسب شماست قرار دهید، سپس آن را روی زمین بگذارید. حالا یک متر از یک سر کمر تا سر دیگر اندازه بگیرید. سپس از کمر تا مچ را اندازه بگیرید.

 برای دقت بیشتر، می توانید پهنای ران شلوار خود را نیز اندازه بگیرید. اکثر فروشگاه های آنلاین این اندازه ها را به شما می دهند. به این ترتیب می توانید سایز شلوار را با شلوارهای موجود در اینترنت مقایسه کنید و خریدی دقیق داشته باشید.

خرید شلوار لی مردانه

نوع پارچه شلوار مردانه

اگر از آن دسته افرادی هستید که به تیپ و ظاهر خود اهمیت زیادی می دهید، ابتدا باید به نوع و کیفیت پارچه توجه کنید. زیرا هر پارچه ای ماندگاری ندارد و پس از مدتی ظاهر اولیه خود را از دست می دهد و حالت خود را از دست می دهد.

پارچه های مختلف مورد استفاده برای شلوار را می توان پارچه های کتان، کتان، جین، وانیلی و پشمی نامید. در تابستان گرم می توانید از شلوار کتان استفاده کنید. شلوار کتان برای ترم بهار نیز مناسب است.

کتانی یکی از رایج ترین پارچه های شلوار است و همچنین برای روزهای گرم سبک و راحت است.

نکاتی که باید در خرید شلوار مردانه دقت کنید:

شلوار صوفی، ظرافت این نوع شلوار می تواند به عنوان یک ویژگی مهم باشد، زیرا نگهداری از این نوع شلوار نیاز به مراقبت بالایی دارد. حفظ پوشش مخصوص بهترین راه برای خراب نشدن ساختار این شلوار است.

شلوارهای شخصیتی مانند سایر شلوارهای پشمی نیاز به مراقبت ویژه دارند. باید طوری شسته و تمیز شود که پارچه شلوار آسیب نبیند.

شلوار پلی استر نیاز به مراقبت خاصی ندارد، می توانید در صورت نیاز شسته و خشک کنید.

شلوار وانیلی یکی از آن شلوارهای پشمی برای هر فصل و محیطی با پاهای زیباست.

شلوار جین یکی از معروف ترین شلوارها در بین جوانان است زیرا باید با دقت در رنگ های مختلف تیره و روشن شسته شود. برای شستن بهتر شلوار جین می توانید آن را بچرخانید و در ماشین لباسشویی قرار دهید.

خرید شلوار باکیفیت مردانه

سایز دقیق شلوار مردانه (سایز کمر شلوار)

رایج ترین نوع شلوار دوخته شده می تواند به شلوارهای راسته با دوخت معمولی کمر اشاره کند. این شلوار هیچوقت کهنه نمیشه تناسب اندام شلوار برای شما بسیار مهم است.

اگر می خواهید شلوارتان را طوری بدوزید که متناسب با کمر، ران و دم باشد، این کار را به یک خیاط ماهر بسپارید. شما می توانید شکل جیب ها و تعداد جیب ها را تعیین کنید. به این ترتیب دیگر نگران ساخت شلوار نباشید، زیرا می دانید چه نوع شلواری را انتخاب کنید.

قد شلوار مردانه

اگر کمی چاق هستید یا کمی کوتاه قد هستید در خرید شلوار مردانه دقت بیشتری داشته باشید. برای اینکه ببینید شلوار قد شما مناسب است یا خیر، کفشی را که می خواهید شلوارتان را روی آن بپوشید بیاورید.

پل کمربند شلوار مردانه

دقت کنید که پل شلوار به درستی دوخته شده باشد و در قسمت کمر در وضعیت مناسبی قرار گیرد یا اینکه کمربندی که برای شلوار انتخاب می کنید به اندازه پهنای کمربند باشد که اندازه پل شلوار است. همچنین هرگز هیچ شلواری با پل بدون کمربند نخواهید پوشید زیرا جالب به نظر نمی رسد.

خرید شلوار جنس خوب مردانه

انوع شلوار مردانه

شلوارهای مردانه به طور کلی به چند دسته کلی تقسیم می شوند: شلوار بدن، شلوار گشاد و شلوار راسته. شلوارهای گشاد با فضای آزاد وسیع در نزدیکی مچ پا به بدنه ران متصل می شوند. شلوار راسته شلواری است که از ران تا پایین یکنواخت است.

اگر فردی لاغر اندام هستید، بهتر است از شلوار بادی استفاده کنید تا پارچه اضافی شلوار روی پاهای شما ظاهری نداشته باشد.

اگر چاق هستید، توصیه می کنیم از شلوارهای گشاد استفاده کنید. این منجر به اجماع بین پاها و بالاتنه شما می شود.

زیپ یا دکمه؟

ابر را انتخاب کنید، دکمه بستگی به سلیقه شما دارد. اگر شلواری که می خواهید بخرید دکمه دارتر است، نوع شلوار دکمه دار را انتخاب کنید وگرنه می توانید به جای مدل های آموزشی استایل دکمه دار را انتخاب کنید. همه چیز به گزینه هایی که انتخاب می کنید و نوع شلواری که می خواهید بخرید بستگی دارد.

پیلی درشلوار مردانه

هنگام پوشیدن، شلوارهای تنگ برای پوشیدن و کار کردن هر روز راحت تر از شلوارهای پف دار هستند. شلوارهای بدون چین رسمی تر از شلوارهای تا شده هستند. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که داشتن یک رفلکس در ناحیه کمر می تواند شما را چاق تر و پرتر نشان دهد.

جیب شلوار مردانه

یکی دیگر از نکات مهم در خرید شلوار مردانه جیب است. جیب ها باید به گونه ای دوخته شوند که در صورت قرار دادن وسایل یا گوشی در گوشی باعث ورم نشوند. یک چیز ظاهر شلوار را در جیب خراب کرد. هنگام خرید شلوار حتما به این نکته توجه داشته باشید.

رنگ شلوار مردانه

مشکی، قهوه ای و قهوه ای رایج ترین رنگ ها هستند. رنگ شلوار معمولاً با پیراهن و پارچه یا کت همخوانی دارد. ما برای شما مقالات زیادی در مورد نحوه تنظیم لباس با هم داریم.

خرید شلوار مردانه سایز بزرگ چلق

نکات مهم در انتخاب شلوار مردانه

انتخاب شلوار بستگی به سلیقه، نوع و استایل فرد دارد. برخی از افراد کفش‌های کوتاه‌تر از کفش‌ها را ترجیح می‌دهند. درست مثل شلوار جین که این روزها طرفداران زیادی دارد. برخی دیگر از استادان مانند شلوارهایشان در چروک های کوچک کفش، کفش های خاص و ظاهری مردانه تر.

به طور کلی شلوار مردانه باید گشاد و شلوار بلندتر باید نازک یا صاف باشد. خوردن ته شلوار یا تا کردن ته شلوار ربطی به مد ندارد، سلیقه شخصی است.

در زیر می خواهیم نحوه تنظیم شلوار جین و نحوه صحیح پوشیدن آن را برای شما توضیح دهیم.

نحوه ست شلوار جین با کفش

شلوار جین امروزه در طرح های مختلف و در رنگ های متنوع تولید می شود. در شلوار جین رنگ هایی وجود دارد که می توان گفت ترکیبی از رنگ های مختلف است و رنگ های جدیدی ایجاد می کند.

برای هر شلوار جین باید کفش مناسبی انتخاب کنید. عناصری که می توانید شلوار جین بپوشید می توانند عبارتند از:

    کفش های کتانی پوستی، کفش ورزشی، کفش های کالج، کفش ورزشی و …

این‌ها همه کفش هایی نیستند که بتوانید با شلوار جین بپوشید. با این حال، از کفش های رسمی، مانند آن هایی که پوست براق یا کفش های چرمی دارند، استفاده نکنید. این کفش ها برای استایل رسمی هستند.

خرید شلوار مردانه پارچه ای زیبا

رنگ مناسب شلوار جین را چگونه انتخاب می کنید؟

هنگام انتخاب کفش مناسب برای شلوار جین، می توانید آنها را به دو دسته تقسیم کنید و این موضوع نیز سلیقه ای است. می توانید کفش خود را با پیراهن، مثلا با تی شرت، پیراهن یا تاپ ست کنید، در غیر این صورت اگر می خواهید با شلوار جین کفش بپوشید، باید به نکاتی توجه کنید.

اگر رنگ شلوار جین شما روشن است یا سنگ نمک روشن است، پوشیدن کفش های قهوه ای، قرمز تیره یا عسلی مشکلی ندارد. برای پوشیدن شلوار جین تنگ و دمپایی چسبی باید به استایل کفش بسیار دقت کنید زیرا در این مواقع تمام قسمت های کفش دیده می شود و مدل باید با تیپ شما هماهنگی کامل داشته باشد.

راه های زیادی برای مدل دادن به شلوار جین وجود دارد. راه دیگر این است که پاورقی ها را روی شلوار جین خم کنید. برای کفش های چسبیده و مچ پا مناسب است. توجه داشته باشید که پاچه شلوارنباید گشاد باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا