مد و پوشاکدخترانهزنانه

راهنمای کامل خرید تاپ و بلوز دخترانه و زنانه(2022)

4.7/5 - (34 امتیاز)

تاپ و بلوزها لباس هایی همه کاره و پر تنوع هستند.شما می توانید از بلوز به عنوان لباس راحتی یا لباس اداری در کشورهای خارجی استفاده کنید. سبک های زیادی برای انتخاب وجود دارد که ما د تاپ تن استایل آن ها را بررسی خواهیم کرد. خانم ها تیپ های بدنی و سبک های شخصیتی متفاوتی دارند. با توجه به طیف گسترده ای از گزینه های موجود، انتخاب تاپ مناسب می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. با این حال، می توانید گزینه های موجود را بر اساس نیازهای شخصی، اندازه و بودجه خود انتخاب کنید.

خانم ها می توانند بلوز مناسب را با شلوار، جین یا دامن بپوشند. این ست ها ترکیب خوبی از پوشاک را برای مناسبت های خاص شما ایجاد می کنند. بلوزها همچنین برای لایه بندی زیر کت و شلوار مناسب هستند تا ظاهری شیک داشته باشند. لباس بر اساس رنگ، مدل آستین و مدل استایل خانم ها متفاوت است.

بهترین و جدیدترین تاپ و بلوز دخترانه و زنانه

نکاتی در مورد انتخاب تاپ و بلوز

مدل ها: بلوز درانواع الگوها و طرح ها موجود است. بلوزهای موجود می توانند هر چهره ای را زیبا کنند. انتخاب بلوز مناسب با توانایی خریدار در انتخاب بلوز مناسب آغاز می شود.

بلوز دکمه دار: این نوع بلوز برای یک خانم در محل کارش لباس بسیار مناسبی است. بلوز همیشه زیبا به نظر می رسد. می توان آن را به خوبی با ژاکت کش باف پشمی یا ژاکت کش باف پشمی ست کرد تا ظاهری حرفه ای داشته باشد. وقتی با شلوار جین پوشیده می شود، می توان آن را به خوبی با شلوار جین برای گردش های غیررسمی ست کرد.

بلوز تاب دار: این بلوز به شکل پیچ خورده است که روی شکم تا می شود و بسته می شود. این یک بلوز چاپلوس جهانی است زیرا قسمت پیچ خورده آن روی کمر قرار دارد که لاغری را برجسته می کند و همچنین شکل ساعت شنی را ایجاد می کند. این گزینه برای سایزهای بزرگتر، خانم هایی که منحنی دارند یا کسانی که می خواهند زیباتر تر به نظر برسند مناسب است.

بلوز عروسکی: این بلوز کمر بلندی دارد که زیر ناحیه چتری قرار می گیرد. این بلوز کمری امپراتوری نیز شناخته می شود. این بلوز معمولا گشادتر از سایر بلوزها است. این نوع بلوزها را می توان به گونه ای ساخت که روبان یا کراوات دور کمر ثابت شود. بلوزها برای تأکید بر استتار مثبت و منفی در بدن زن ساخته شده اند.

بلوز دهقانی: این یک بلوز گشاد و کم جریان است، بنابراین با بسیاری از چهره ها به خوبی کار می کند. خانم ها می توانند در صورت لزوم بلوز را با کمربند ببندند. این بلوز ظاهری غیر رسمی را ارائه می کند. می توان آن را به خوبی با شلوار یا شلوار جین ست کرد.

عکس انواع تاپ و بلوز دخترانه و زنانه

مواد و جنس بلوز

مواد به کار رفته در ساخت تاپ ها یکی دیگر از مواردی است که در هنگام خرید پلیور و بلوز باید به آن توجه کنید. هنگامی که مراقبت لازم برای نگهداری آن را در نظر می گیرید، مواد مورد استفاده از نظر درجه سختی متفاوت هستند. اگر خانمی پرمشغله هستید، به بلوزی نیاز دارید که نگهداری آن آسان باشد.

پنبه: نگهداری بلوزهای پنبه ای راحت تر است. پوشیدن بلوز پنبه ای آسان است، و می تواند بسیاری از لباس ها را کامل کند. اگر گزینه های شستشو و پوشیدن را ترجیح می دهید، باید بلوزهای نخی را انتخاب کنید. سبک ها، انواع و رنگ های زیادی موجود هستند. شما می توانید سبک دهقانی را در میان سبک های دیگر مورد انتخاب داشته باشید.

ابریشم: تاپ های ابریشمی به نحوه ای ساخته شده اند که ظریف و پیچیده باشند. تنها عیب پارچه های ابریشمی نگهداری آنهاست که کمی سخت تر است. شما به یک خشک کن یا شستشو دهنده ملایم نیاز دارید. می توانید یک بلوز ابریشمی با دامن، شلوار جین یا شلوار داشته باشید و زیبا به نظر برسید.

پلی استر: مراقبت از پلی استرها آسان است و گزینه های بسیاری برای انتخاب وجود دارند. آنها می توانند برای مدت طولانی دوام بیاورند و حتی پس از چندین بار شستشو شکل اصلی خود را حفظ کنند. با اینکه پلی استر یک پارچه طبیعی نیست کارایی زیادی دارد.

اندازه ها و رنگ های تاپ و بلوز

هنگام خرید بلوز و بلوز باید رنگ مورد علاقه و سایز مناسب خود را در نظر داشته باشید. برای اطمینان از تناسب کامل لباس با بدن شما، باید اندازه خود را قبل از خرید بررسی کنید. شما باید رنگی را انتخاب کنید که پوشیدن آن مناسب شما باشد.

زیباترین تاپ و بلوز دخترانه و زنانه

انواع بلوز

مارک های بلوز: برندهای  معروف بلوز و تاپ وجود دارند که به ارائه لباس های برجسته برای اندازه های مختلف بدن معروف هستند. 

بلوزهای مینی(ریزه اندام): بلوزهای مینی برای خانم های کوتاه قد مناسب است. اگر خانمی هستید که نیم تنه کوتاه تری دارید، یک بلوز آستین کوتاه برای شما بسیار مناسب خواهد بود. مینی تاپ ها به گونه ای ساخته شده اند که به خوبی بدن و همچنین تمام مکان های مناسب قرار می گیرند. بلوزهای مینی در رنگ ها و سایزهای مختلف تولید می شوند.

بلوزهای سایز پلاس(بلوز سایز بزرگ) : اگر سایز 12 یا بیشتر می پوشید، بلوزهای فضایی به شما احساس راحتی بیشتری را القا میکند. با خانم های درشت اندام به خوبی ست می شود و در عین حال ظاهری زیبا به آنها می بخشد.

بلوزهای چاپی : بلوزهای چاپی سبک های مختلفی دارند. در میان گزینه‌های دیگر، الگوهای گل، خال‌های پولکا، طرح‌های گرافیکی و راه راه را خواهید یافت. همچنین می توانید بلوزهای شیک و جذاب با طرح حیوانات را انتخاب کنید. برای کسانی که می خواهند ظاهری سنتی و جاودانه داشته باشند، می تواند چاپ های دایره ای داشته باشند.

مارک های بلوز: مارک های محبوب ژاکت و بلوز وجود دارد که به دلیل ارائه لباس های برجسته برای اندازه های مختلف بدن شناخته شده است.

تنوع انواع تاپ و بلوز دخترانه و زنانه

نوع بدن

هنگام خرید تاپ، طرح های زیادی وجود دارد که متناسب با تیپ های مختلف بدن ساخته شده اند.

سیب:  خانم‌هایی که تیپ‌های اندام سیبی دارند به بلوزهایی با کمر پهن، باسن و شانه‌های باریک نیاز دارند. بلوزهای یقه V و پد های شانه ای مناسب ترین هستند.

گلابی:  تیپ های بدن گلابی می توانند بلوزهایی بپوشند که با باسن آنها پهن، سینه باریک و شانه ها ساخته شده است. می توانید به سراغ بلوزهایی بروید که در امتداد کمر و دارای یقه های ظریف و نگین دار باشند.

تیپ بدنی ساعت شنی:  اگر دارای تیپ بدنی ساعت شنی هستید، بلوز مناسب شما باید با نیم تنه و باسن پهن باشد، کمر باید باریک باشد. توان برای برجسته نشان دادن کمر کمربند بست.

مستطیلی:  با خط مستقیم از شانه تا باسن ساخته می شوند. بلوزهای مناسب برای تیپ های مستطیلی شکل شامل کمر امپراتوری و پد شانه ای می باشد.

مثلث:  اگر تیپ بدنی مثلثی دارید، به یک بلوز با شانه و باسن پهن نیاز دارید. کمر و باسن باید باریک باشند. بهترین گزینه ها شامل بلوزهای مناسب است.

خوشگلترین بلوز و شومیز

سبک آستین مناسب را انتخاب کنید

انواع مختلفی از انواع آستین موجود است. اگر دوست دارید از پوشیدن لباسی که می‌خرید لذت ببرید، باید به سراغ نوع آستین مناسب بروید.

آستین کلاهک:  بلوز دارای آستینی است که فقط توپ شانه را می پوشاند. برای بازوهای باریک مناسب است.

آستین بنددار یا بنددار:  به بالای آرنج ختم می شود. برای سایزهای مختلف بازوها مناسب است به شرطی که سفت نباشد.

آستین Batwing:  آستین در قسمت بازو گشاد است، اما به سمت بسته شدن مخروط می شود. این گزینه عالی برای بازوهای بزرگتر است.

آستین زنگوله ای:  آستین از سوراخ بازو باریک می شود اما باریک می شود تا یک کاف پهن را تشکیل دهد. برای همه سایز بازوها به جز انواع بدن سیب مناسب است زیرا ممکن است خیلی پهن به نظر برسد.

آستین اسقف:  از سوراخ بازو باریک می شود و به سمت آرنج پایین می آید. دور لبه آستین جمع می شود. برای آستین های بدنه همتا و مستطیل به خوبی کار می کند.

آستین برش:  از شانه باز می شود اما در کاف بسته می شود. این انتخاب مناسب برای بازوهای باریک است.

تاپ مناسب را بیابید و تناسب مناسب تفاوت را در تاپ مورد علاقه شما یا آن  بالاپوشی  که هرگز از کمد بیرون نمی‌رود ایجاد می‌کند. 

تاپ و بلوز دخترانه

راهنمای پیدا کردن بلوز مناسب برای تیپ بدنی شما

خرید بلوز زنانه عالی نیازی به سختی ندارد. پیروی از چند نکته ساده می‌تواند به شما کمک کند استایل ایده‌آلی را پیدا کنید که مناسب، چاپلوسی‌کننده و باعث می‌شود بهترین ظاهر و احساس شما را داشته باشید.

تناسب مناسب را بدست آورید

هنگام انتخاب یک بلوز عالی، یکی از مهمترین نکاتی که باید در نظر بگیرید تناسب آن است. گشادتر هستند و بقیه، مانند دکمه های بسته، متناسب تر هستند، باید مطمئن شوید که بلوز به راحتی جا می شود. بدون اینکه خیلی بزرگ یا خیلی باریک باشه. هنگام پوشیدن بلوز، دکمه ها هرگز نباید از هم فاصله داشته باشند یا از هم جدا شوند، حتی در حالت نشسته، اما بلوز نباید آنقدر بزرگ باشد که بتوان داخل آن شنا کرد.

نمودار اندازه خود را برای تناسب کامل به دقت اندازه گیری کنید. اندازه گیری های خود را با اندازه های ذکر شده مقایسه کنید. شما ممکن است به یک اندازه استاندارد نیاز داشته باشید، یا ممکن است برای اطمینان از تناسب مناسب به اندازه هایی مانند کوچک، بزرگ یا بزرگ نیاز داشته باشید. ، بنابراین ممکن است لازم باشد بسته به آن به بالا یا پایین پیمایش کنید تا ظاهر مورد نظر خود را به دست آورید.

عکس بلوز دخترانه و زنانه

بلوز سبک مناسب را انتخاب کنید

کنون که می‌دانید چگونه خوش فرم شوید، باید به سبک‌ها فکر کنید. انتخاب های زیادی از بلوزهای زیبا و مناسب و همچنین طرح هایی وجود دارد که با لباس های رسمی و نیمه رسمی ست می شوند. حس استایل شما و اینکه کجا و چگونه بلوز خود را بپوشید به شما کمک می کند تصمیم بگیرید کدام مدل را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که راه های زیادی برای خلاقیت در بلوزهایتان وجود دارد و می توانید با توجه به برنامه و فعالیت های روزانه خود استایل های مختلفی بپوشید. الگوها عبارتند از:

به یقه بلوز فکر کنید

نوع یقه نیز می تواند در استایل بلوز تفاوت ایجاد کند و به شما کمک کند تصمیم بگیرید چه چیزی برای شما مناسب تر است. یقه های V جذاب هستند و ظاهری ساده ایجاد می کنند، در حالی که یقه های اسکوپ همیشه کلاسیک و مد هستند. یقه های بلند حالت متوسطی دارند و در هوای سردتر نیز به خوبی کار می کنند. یقه‌های برش‌خورده حس پیتزا دارند که می‌توانند طراحی مینیمالیستی را برجسته کنند، در حالی که یقه‌های سوراخ‌کلید یا برش‌دار ظاهری مدرن دارند. یقه‌های ایستاده کلاسیک، همانطور که در پیراهن‌های دکمه‌دار دیده می‌شوند، با هم تند و گرم به نظر می‌رسند و با انواع لباس‌ها، از شلوار مخملی گرفته تا دامن‌های مدادی ظریف، به خوبی کار می‌کنند.

قد سجاف و آستین را در نظر بگیرید

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب بلوز مناسب، داشتن قد و لبه آستین مناسب است. پایین بلوز ممکن است درست زیر کمر، روی باسن یا درست زیر باسن باشد، مانند مدل های تونیک. به جایی که طول بلوز برای افتادن طراحی شده است نگاه کنید و اندازه ای را انتخاب کنید که به آن اجازه می دهد به اندازه دلخواه شما برسد. اگر می خواهید پیراهن خود را بپوشانید، مطمئن شوید که سجاف آن به اندازه ای بلند باشد که به راحتی جا بیفتد. بسته به استایل پیراهن آستین کوتاه، قد ممکن است درست بالای سرشانه (برای کلاه یا آستین بالدار)، وسط بازو یا چند اینچ بالاتر از آرنج باشد. آستین‌های بلند باید درست زیر مچ دست‌ها و سه‌چهارم قد باید درست زیر آرنج‌ها باشند.

سبکی را که برای شما مناسب است انتخاب کنید

هنگامی که تناسب مناسب، نوع بلوز، یقه و طول آستین و سجاف را مشخص کردید، آماده هستید تا کمی سرگرم شوید. مدل‌های بلوز عالی که باعث لبخند زدن شما می‌شوند، از پاستیل‌های تک رنگ مانند هلویی و صورتی گرفته تا ظاهری زیبا و صیقلی با طرح‌های خال‌خالی و خال‌خالی، خرید کنید.

تاپ و بلوز دخترانه و زنانه سال 1401

بلوز، تاپ و پیراهن زنانه

بلوز جزء اصلی کمد لباس هر خانمی است. این روش معمولاً از پارچه سبک وزنی ساخته می شود که آن را برای هوای گرم ایده آل می کند. همچنین در طرح های مختلف موجود می باشد. برای نشان دادن سبک و شخصیت منحصر به فرد خود، چه به دنبال بلوز کار زنانه، بلوز راحت زنانه، بلوز دکمه دار زنانه یا بلوز زنانه باشید، می توانید با جستجو در فروشگاه ما به راحتی آنچه را که دوست دارید بیابید.

اگر می خواهید یک بلوز برای محل کار بسازید، بلوزهای آستین کوتاه طرح دار ما را بررسی کنید. این سویشرت ها از 100% پلی استر ساخته شده اند و به طرز فوق العاده ای نرم و بدون محدودیت حرکات شما را نرم می کنند.علاوه بر این، دارای یقه های سوراخ کلید، چین های معمولی و زیپ های طلایی مصنوعی در پشت هستند تا ظرافت و زیبایی به آن ها ببخشند. همچنین دارای یک سجاف گرد است، بنابراین می توان آن را بسته یا باز کرد. این ژاکت ها با استایل ساده خود به خوبی با طیف وسیعی از شلوارها و دامن های زنانه ست می شوند که انتخاب لباس را آسان می کند.

اگر به دنبال بلوزهای شیک هستید، بلوزهای آستین بلند بهترین انتخاب هستند. اینها از پارچه پلی استر نرم ساخته شده اند که علیرغم فرسودگی و پارگی زیاد ظاهر و احساس خوبی دارد. آنها دارای پلیسه های زیبا با جزئیات رول جلو، سوراخ مرکزی با بسته شدن چشم، و آستین های بلند با سرآستین های دو دکمه هستند. اما می توانید آنها را با شلوار جین زنانه کاپری و یا شلوار کالسکه برای یک ظاهر غیر رسمی.

بلوزهای زنانه و دخترانه چه جنس هایی دارند؟

اکثر بلوز ها و تاپ های زنانه جنسی پنبه ای ،ابریشمی و پلی استری دارند که در تاپ تن استایل آنها را معرفی خواهیم نمود.

قیمت بلوز چقدر است؟

بلوزها با توجه به جنس آنها قیمت های مختلفی دارند که ما در تاپ تن استایل سایت های معتبر و با قیمت مناسب برای خرید بلوز و تاپ معرفی می‌کنیم.

لباس تاپ به انگلیسی = Top dress

تاپ زنانه به انگلیسی = Women’s Tops
مدل تاپ مجلسی
تاپ زنانه ترک
تونیک زنانه

انواع تاپ تونیک مجلسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا