مد و پوشاکدخترانهزنانه

لباس خواب و لباس راحتی زنانه راهنمای خرید(سال 1401)

4.7/5 - (15 امتیاز)

لباس راحتی زنانه یا لباس خواب لباسی مناسب و راحت است که در سایزها و اندازه های مختلف وجود دارند وقتی شما این لباس ها را می پوشید حس راحتی بسیار خوبی خواهید داشت این لباس ها را شما شبها قبل از خواب و یا صبح ها بعد از بیدار شدن می توانید استفاده کنید برای انتخاب لباس راحتی و لباس خواب زنانه شما انتخاب های بسیار زیادی خواهید داشت چون این لباس ها در طرح ها و رنگهای مختلفی وجود دارند پس اگر می خواهید با انواع لباس های راحتی زنانه آشنا شوید در ادامه با تاپ‌تن ستایل همراه باشید.

نکات مهمی که شما برای خرید لباس خواب زنانه در نظر بگیرید مدل لباس، جنس پارچه‌ی آن و طرح های به کار رفته در آن می باشد همچنین بهتر است از کیفیت غافل نشوید زیرا کیفیت بهتر به شما آرامش و راحتی بیشتری خواهد داد.

همچنین برای خرید لباس بهتر است به نظر دیگر خریداران توجه کنید که آیا آنها از خرید شان راضی بودند یا خیر البته بسته به پولی که می دهید باید از آن لباس 👗 انتظار داشته باشید .

لباس خواب و لباس راحتی صورتی

فرم بدن برای انتخاب لباس راحتی و لباس خواب زنانه

اگر شما می خواهید لباس خواب زیبایی را انتخاب کنید قبل از آن باید به فرم بدن خود توجه کنید.

منظور اصلی از فرم بدن چاق یا لاغر بودن شما نیست فرم بدن های متفاوتی وجود دارند و فرم بدن های رایج شامل فرم بدن گلابی ،ساعت شنی ،سیبی، مثلثی وارونه، مستطیلی و… هستند. در بین این همه فرم، بدن شما ممکن است ترکیبی از این فرم ها باشد.

فرم بدن گلابی شکل:

این افراد که فرم بدن آنها شکل گلابی است قسمت پایین بدن آنها عریض تر و بزرگتر می‌باشد. و می توان گفت که باسن آنها از شانه هایشان پهن تر و عریض تر است‌. و همچنین با این بدن آنها گرد است. اگر این فرم بدن را دارید بهتر است لباس هایی را انتخاب کنید که شانه های شما را تقریباً یکسان با قسمت پایین بدنتان نشان دهد و بهترین نوع لباس خواب ها برای شما لباس خواب های یک تکه می تواند باشد

فرم بدن ساعت شنی:

افرادی که این فرم بدن را دارند دارای کمری باریک تر از عرض شانه ها و عرض باسنشان می باشد و عرض شانه ها و باسن تقریباً یک اندازه می باشند. چون این فرم بسیار جذاب است و از شما باید لباس هایی را انتخاب کنید که فرم بدن شما را نشان دهد د و برای این افراد لباس هایی مناسب است ست که منحنی های بدن را به پنهان نکنند و لباسهایی که در قسمت کمر حالت کششی دارند برای این افراد مناسب تر است ‌.

لباس خواب زنانه طرح ساعت شنی

فرم بدن سیبی شکل:

افرادی که دارای این فرم بدن هستند قسمت بالایی بدنشان بزرگتر است ست و لباس هایی برای این افراد مناسب است که کمرشان را باریکتر نشان دهد وضعیات بلند نباشد و بهتر است که از لباس های یقه هفتی لباس هایی که در قسمت کمر کش دارند استفاده نمایند

فرم بدن مثلثی وارونه:

این افراد دارای قفسه سینه پهن‌تر و شانه های بزرگتر هستند و وقتی به قسمت پایین تنه‌ی این افراد می رسیم دور کمره آنها باریک تر می شود و نقاط مهم در این نوع بدنها پاها و پایین تنه آنهاست پس باید در انتخاب لباس طوری لباسشان را انتخاب کنند که تمرکز آنها بر قسمت پایینی بدن باشد و لباس خواب مناسب این افراد لباس هایی است که دارای قد بلند و قسمت پایینی لباس آن ها رنگ های روشنی استفاده شده باشد و بهتر است لباسی باشد که کمر را پرتر نشان دهد.

لباس خواب دخترانه جذاب

فرم بدن مستطیلی شکل:

افرادی که بدنی با استایل مستطیلی شکل دارند اندام بالاتنه و پایین تنه آن ها و همچنین در قسمت کمر آن ها در یک راستا و یک اندازه هستند . و نیازی نیست که لباسی انتخاب کنند که یک قسمتی از بدن را بزرگتر یا کوچکتر نشان دهد فصل باز خوابهایی مناسب آنهاست که یقه های باز تر و همچنین دارای رنگ های با جزئیات بیشتری باشند.

وقتیکه فرم بدن خود را شناسایی کردید لباس هایی را انتخاب کنید که با فرم بدن شما سازگاری داشته باشند دلیل اینکه بعضی ها آراسته و خوب به نظر می رسند این است که این نکته را مد نظر قرار می دهند.

بعضی اوقات پیش می آید که شما از یک طرح و مدل لباس خوشتان می آید ولیان لباس با فرم بدن شما سازگاری ندارند در این شرایط بهتر است از آن صرف نظر کنید هرچند سخت است ولی اگر بیشتر جستجو کنید از آنجایی که تنوع لباس خواب ها و لباس راحتی ها خیلی زیاد است قطعاً یک لباس بهتری را انتخاب خواهید کرد.

انتخاب لباس خواب های یک تیکه رمانتیک تر به نظر می رسند و باعث می شود که شما را منظم تر نشان دهد و بهتر است که ست‌های روپوش و پیژامه استفاده کنید

لباس راحتی زنانه شیک

مطلب پیشنهادی : راهنمای خرید بلوز دخترانه و زنانه

اهمیت رنگ پوست در انتخاب لباس خواب

شاید در این فکر فرو روید لباسی که میخواهید در خانه بپوشید آنقدر اهمیت ندارد که بخواهید روی آن اینقدر سلیقه به خرج دهید و یا شاید فکر کنید که در خانه فقط خودتان هستید و کس غریبی نیست و هر چی که دم دستتان آمد بپوشید ولی این طرز فکر درست نیست و باید بدانید که مهمترین این افراد در خانه شما هستند و شما باید در چشم آنها زیبا به نظر بیایید نه اینکه هر لباسی که دم دستتان آمد بپوشید.

پس وقتی که می خواهید لباس راحتی را انتخاب نمایید علاوه بر اینکه راحتی آن را مد نظر قرار دهید بهتر است که در کنار آن رنگ مناسب و خوشگل هم مد نظر قرار دهید و باز شما بهتر است که مناسب با رنگ پوست شما باشد و رنگی باشد که جذابیت شما را بیشتر کند همچنین این دقت باعث‌ می‌شود سلیقه شما در انتخاب رنگها‌ی لباس پیشرفت کند.

لباس راحتی زنانه طرح خاص

اهمیت طرح لباس در انتخاب لباس راحتی

همانطور که در قسمت رنگ لباس گفتیم طرح لباس راحتی هم بسیار مهم است درست است که در خانه هستید و کسی شما را نمی بیند ولی مهم ترین افراد زندگیتان در خانه شما هستند و بهتر است لباسی انتخاب کنید که جلوی آنها شلخته به نظر نیاید مثلاً شوهر شما دوست دارد که شما زیباتر و جذاب تر به نظر بیاید بس انتخاب لباس خواب و لباس راحتی طرح مناسب می تواند جذابیت شما را بیشتر کند و بر انتخاب لباس راحتی به این نکته هم توجه کنید و از طرح های قشنگ و زیبا رنگ‌هایی که همسر شما دارد و با پوست شما سازگاری دارد استفاده کنید.

لباس راحتی زنانه قرمز رنگ زیبا و قشنگ

چه طرح هایی مناسب شما است؟

اگر شما لاغر اندام هستید بهتر است طرح های با اندازه بزرگ تر و درشت تر انتخاب کنید اگر دارای اندام تو پر و یا چاق هستید بهتر است از لباس های با طرح‌های ریز  استفاده کنید

البته نمی‌توان گفت که قطعاً از لباس های با این مدل طرح ها استفاده کنید و شما می توانید طرح ‌ها و مدل های مختلف را تست کنید و نتیجه آن را می توانید در قسمت نظرات با افراد دیگری که این مقاله را میخوانند در میان بگذارید

اهمیت قد در انتخاب لباس راحتی

اگر بخواهید متناسب با قد خود لباس راحتی استفاده کنید به این نکته توجه کنید که اگر شما بلوز و شلوار یک رنگ بپوشید قد شما بلندتر به نظر می رسد و اگر از رنگ های مخالف هم استفاده کنید قد شما را کوتاه تر نشان می دهد پس در انتخاب لباس راحتی بهتر است از رنگ هایی که در یک خانواده هستند استفاده کنید مثلاً رنگ های سرد را با رنگ های سرد رنگ های گرم را با رنگ های گرم و…

بهترین کیفیت لباس خواب زنانه

جنس لباس خواب زنانه

لباس راحتی های زنانه دارای اجناس متفاوتی هستند که شامل لباس های تولید شده با پارچه های ابریشمی، پشمی، کتان، ساتن ،نخی، پلی استر ،حوله ای و کشی هستند. با این همه تنوع احتمالاً سردرگم می‌شوید که کدام جنس لباس را انتخاب کنید.

در ادامه ما ویژگی های هر کدام است این لباس ها را بیان می کنیم و بعد شما با توجه به این ویژگی ها میتوانید لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

لباس های خواب از جنس پارچه ابریشمی

لباس هایی که از نوع پارچه ابریشم ساخته می شوند معمولاً قیمت خیلی بیشتری از لباس خواب های دیگر دارند. البته از خاصیت ابریشم این است که دما و حرارت بدن شما را تنظیم می‌کند به هنگام سرما بدن شما را گرم نگه می دارد و ویژگی دیگری آن این است که توی هوای گرم شما را خنک می کند این نوع پارچه ها خیلی نرم است.

لباس خواب خوشگل مشکی رنگ

لباس های خواب از جنس پارچه پشمی

لباسهای راحتی پشمی بسیار نرم و لطیف هستند و احساس راحتی را به شما القا می کنند. جنس پارچه این لباس ها از نوع الیاف پلی استر می باشد و نرم است ست و به دلیل این نرمی برای مجموعه لباس های زنانه فصلی س‌هایی که در سایز تک تولید می‌شوند استفاده می‌شود. این لباس ها بدن شما را گرم نگه می دارد و مانند این است که زیر پتو باشید پارچه لباس ها معمولاً از پشم الیاف مصنوعی ساخته می شود که دوام بیشتری دارد و شما راحت تر می توانید از آن نگهداری کنید

لباس های خواب از جنس پارچه کتان

این نوع لباس ها خیلی راحت و نرم هستند و همچنین قابلیت عبور هوای بهتری از خود دارند لباسهای خواب با پارچه کتان می تواند مقداری کش بیاید و برای مدت ها می توان از این لباس‌ها استفاده کرد که البته بیشتر ست هایی که وجود دارند از نوع لباس خواب های کتان تکی میباشند پارچه این نوع لباس خواب ها بیشتر با مواد مصنوعی ترکیب می شوند تا هنگامی که شما از آن استفاده می کنید پایداری و دوام بیشتری داشته باشد و همچنین راحت تر بتوانید آنها را استفاده کنید.

لباس های خواب از جنس پارچه ساتن

لباس خواب هایی که پارچه آنها از جنس ساتن است پارچه ای با بافت نرم و دارای درخشندگی است همچنین ظرافت و زیبای خاصی دارد. لباس های ساتن یک مقداری حساس هستند ولی با این حال ماندگاری خوبی دارند و شما می‌توانید به جای اینکه آنها را در شرایط خاص استفاده کنید در هر موقعیتی که دوست داشتید می توانید از این نوع لباس ها استفاده کنید فقط این لباس ها یکم نسبت به لباس های دیگر حساس تر هستند.

پارچه لباس‌های ساتن از ترکیب موادی مانند پلی استر ،ابریشم، ریون و نایلون ساخته شده است.

مطلب پیشنهادی : راهنمای خرید شال

ست لباس خواب مشکی جذاب

لباس های خواب از جنس پارچه نخی

این نوع پارچه ها وزن سبک تری نسبت به پارچه های کتان دارند و بیشتر در لباس راحتی های تابستان استفاده می‌شوند اگر شما با پوشیدن لباس های پشمی و کتان و یا لباس های ضخیم احساس گرما می کنید لباسهای با پارچه نخی برای شما مناسب هستند زیرا این لباس ها قابلیت تنفس خیلی خوبی دارند و با پوشیدن این لباس ها می‌توانید خواب راحت تر و آسوده تری داشته باشید چون دیگر گرما شما را اذیت نمی کند

لباس های خواب از جنس پلی استر

لباس هایی که از پلی استر ساخته می شوند لباس هایی هستند که بیشتر شکل اصلی آن ها حفظ می شود پلی استر باعث می شود الیاف طبیعی بادوام تر شوند و معمولاً لباس هایی که در پارچه آنها پلی استر را با کتان ترکیب می کنند  باعث می‌شود که دوام لباس خواب بیشتر می گردد.

پارچه پلی استر نداریم ولی پلی استر برای دوام و ماندگاری شکل لباس به مواد پارچه اضافه می گردد.

لباس های خواب از جنس پارچه حوله ای

وقتی هوا خیلی سرد می‌شود لباس های عادی نمی‌توانند جلوی سرما را بگیرند شما می توانید از لباس های که با پارچه های جنس حوله ای ساخته میشوند استفاده کنید این پارچه ها معمولاً از جنس کتان ساخته می شوند و همچنین هوا به راحتی از آنها عبور می کند و این گردش هوا در لباس باعث می‌شود که شما عرق نکنید.

لباس های خواب از جنس کشی

لباس هایی که از این جنس هستند قابلیت کشسانی دارند و کش می آیند و همچنین سبک هستند با این حال شکل آنها هم حفظ می شود و این پارچه ها بسیار نرم و راحت می باشد و هنگام استفاده از این لباس ها ی شما احساس لطافت بیشتری خواهید داشت. این نوع پارچه ها معمولاً از الیاف کتان ساخته می‌شوند و بیشتر در تولید شلوارهای راحتی به کار می روند.

مطلب پیشنهادی :خرید پیراهن مردانه

لباس خواب زنانه توری قرمز رنگ زیبا

خرید اینترنتی لباس خواب و لباس راحتی زنانه

امروز سایت های بسیاری وجود دارند که لباس های راحتی را در طرح ها و رنگ های مختلفی به فروش می رسانند که البته این پیشرفت تکنولوژی باعث شده است ما خرید راحت‌تری داشته باشیم

همچنین ما سایتهایی را اینجا معرفی خواهیم کرد که تنوع بسیار زیادی در انواع لباسهای زنانه دارند و همچنین می توانید از بخش نظرات استفاده کنید و نظر خریداران قبلی را بخوانید و بر آن اساس بیایید تصمیم بگیرید که آن لباس را بخرید یا نخرید البته خرید اینترنتی لباس خواب خیلی آسان است و لباس هایی که به فروش می‌روند تمام ویژگی های آن نوشته شده است و همچنین عکس لباس خواب را هم می‌توانید ببینید.

اگر اولین بار است که خرید اینترنتی هم انجام می دهید نیاز نیست که بترسید زیرا الان خرید اینترنتی خیلی پیشرفت کرده است و همچنین با خواندن نظرات افرادی که قبلاً خرید کرده اند می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که لباس شما به دست شما می رسد زیرا روی فروشگاه های اینترنتی نظارت صورت میگیرد و اگر شما از آن لباس مشکلی داشته باشد میتوانید آن را پس بفرستید و اگر فروشگاهی بخواهد تخلف کند شما به راحتی می توانید از آن شکایت کنید قطعاً آن فروشگاه که اینقدر هزینه کرده فروش اینترنتی خود را راه اندازی کند نمی آید اعتبار خود را خراب کند

پس نگران هیچ چیز نباشید و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا